Baner

  • English 

 XL AUKCJA PRIDE OF POLAND
Janów Podlaski, 9 sierpnia 2009

Rok 2009 to kolejny kamień milowy w historii Dni Konia Arabskiego, jako że aukcja Pride of Poland będzie obchodzić swoje 40-lecie. Wiele z najbardziej zasłużonych koni arabskich ostatniego półwiecza przeszło przez aukcyjny ring w Janowie Podlaskim – epokowy ogier BANDOS (1983), baśniowa Czempionka Świata PILARKA (1990) oraz niezapomniana, Czempionka Świata z roku 2007 - KWESTURA, która pobiła dotychczasową rekordową kwotę osiągając w 2008 roku niesłychaną cenę 1.125 miliona Euro.

Aukcja Pride of Poland wciąż stanowi najlepszą na świecie okazję, by stać się właścicielem znakomitych ogierów i klaczy, za którymi stoją pokolenia sprawdzonych kojarzeń genetycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie pośród corocznej oferty Pride of Poland: od weteranek ringów pokazowych po przyszłe gwiazdy.

Towarzysząca głównej aukcji Selection Sale (poprzednio organizowana pod nazwą Silent Sale) również ma na swoim koncie sporą liczbę sukcesów. Legendarni atleci o międzynarodowym wpływie - WIKING i EL GHAZI, to konie zakupione na aukcji Silent Sale za kwoty poniżej 30,000 USD każdy. Wytrawni nabywcy z całego świata wiedzą, że lista ta skrywa co roku skarby. 

 

 

Nawigacja

Menu

menu top