Baner

  • English 

SUKCESY POLSKICH KONI ARABSKICH NA ŚWIECIE 
W ROKU 2009

SUKCESY W EUROPIE:

CHARUNA
klacz gniada 2004-2009 (Gazal Al Shaqab – Chimera/Emigrant) Michałów / Haras de Nautiac (Francja)
Czempionka Francji Klaczy Starszych – Vichy (Francja)

CYGARNICZKA
klacz kaszt. 1994 (Monogramm – Cygaretka/Fanatyk) Michałów / Risco de Las Vegas Arabians (Teneryfa)
Wiceczempionka
Teneryfy Klaczy Starszych – San Cristóbal (Hiszpania)

CZAR DAM
ogier siwy 2006 (Poganin – Contra/Eldon) Justyna Płatek (PL)
Czempion Ogierów Młodszych Balaton Cup – (Węgry)

EDEON
ogier siwy 1992 (Eldon – Emigrantka/Eukaliptus) Michałów / Patricia Lindsay (Wielka Brytania)
Czempion Ogierów Starszych Pokazu Devon County Show – Exeter (Wielka Brytania)

EL PIATZOLLA
klacz siwa 2008 (WH Justice – Enya/Ekstern) Podlesie Arabians / ZPH Strusinianka (PL)
Międzynarodowa Wiceczempionka Klaczy Młodszych – Scandinavian Open, Blommeröd (Szwecja)

ELANDRA
klacz siwa 1995 (Monogramm - Erlanda/Eukaliptus) Michałów / Halsdon Arabians (Wielka Brytanie)
„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych - Salon Konia, Paryż (Francja)

ELMARAN
ogier kasztanowaty 2007 (Al Maraam – Ekstera/Ekstern) Wojciech Parczewski (PL)
“Top Five” Międzynarodowego Czempionatu Ogierów Młodszych – Wels (Austria)

ELTON
ogier siwy 1998 (Emigrant – Elma/Probat) Michałów / Bautista Vich (Hiszpania)
Brązowy Medalista Czempionatu Hiszpanii Ogierów Starszych 
Segowia (Hiszpania)

EMANDORIA
klacz siwa 2004 (Gazal Al Shaqab – Emanda/Ecaho) Michałów
Wiceczempionka Pucharu Narodów Klaczy Starszych – Aachen (Niemcy)
Brązowa Medalistka Czempionatu Europy Klaczy Starszych – Werona (Włochy)

Brązowa Medalistka Czempionatu Świata Klaczy Starszych – Salon Konia, Paryż (Francja)

EMBERK
ogier jasnogniady 2004 (Gazal Al Shaqab – Emantka/Eukaliptus) Michałów / Agnieszka Kozłowska (PL)
Brązowy Medalista Czempionatu Ogierów Starszych – Scandinavian Open, Blommeröd (Szwecja)
Czempion Ogierów Starszych i Najlepszy Koń Pokazu Balaton Cup – Kunos Lovarda (Węgry)

EMMONA 
klacz siwa 1998 (Monogramm - Emilda/Pamir) Michałów
„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych – Salon Konia, Paryż (Francja)

EMON
ogier siwy 1996 (Pers – Emoza/Ernal) Białka / Isabelle Weytjens (Teneryfa)
Czempion Ogierów Starszych i Czempion Ogierów Pokazu Teneryfy – San Cristóbal, (Hiszpania)

EMROD
ogier siwy 1997 (Emigrant – Empressa/Probat) Michałów / Turban Stud (Dania)
“Top Five” Międzynarodowego Czempionatu Ogierów Starszych – Wels (Austria)
Brązowy Medalista Czempionatu Ogierów Starszych – Vilhelmsborg (Dania)

EPIFANIA
klacz siwa 1998 (Emigrant – Empressa/Probat) Michałów / Stan Weytjens (Teneryfa)
Brązowa Medalistka Czempionatu Teneryfy Klaczy Starszych – San Cristóbal (Hiszpania)

ERALD
ogier kaszt. 1997 (Monogramm – Emigrantka/Eukaliptus) Michałów / Matthews & Gamlin (Wielka Brytania)
Wiceczempion UK Gold w kat. Ridden Horse
Clevedon (Wielka Brytania)

ESCALANTA
klacz siwa 1992 (Grandorr – Estancja/Palas) Michałów / Patricia Lindsay (Wielka Brytania)
Wiceczempionka Klaczy Starszych Pokazu Devon County Show – Exeter (Wielka Brytania)

ESPARTO 
ogier siwy 2002 (Ekstern - Ekspozycja/Eukaliptus) Michałów
„Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych – Salon Konia, Paryż (Francja)

ETNOLOGIA
klacz siwa 2003 (Gazal Al Shaqab – Etalanta/Europejczyk) Janów Podlaski
“Top Five” Międzynarodowego Czempionatu Klaczy Starszych – Wels (Austria)

EUZA
klacz siwa 1995 (Etogram – Euza/Fawor) Janów Podlaski / Linda & Gerald Bond (Wielka Brytania/UK)
Czempionka Klaczy Starszych i Czempionka Pokazu Royal Bath & West Show – Shepton Mallet (Wielka Brytania)

EWAKUACJA
klacz siwa 1990 (Gadir – Egzotyka/Probat) Michałów / Miedl-Ohlsson (Szwecja)
Wiceczempionka Szwecji Klaczy Starszych – Halmstad (Szwecja)

FALLADA
klacz kaszt. 1995 (Monogramm - Fanaberia/Probat) Michałów / Paul Gheysens Belgia)
„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych – Salon Konia, Paryż (Francja)

FAUSTYNA
klacz siwa 2004 (Emigrant – Felicjana/Ekstern) Michałów / Lutetia Arabians (Belgia)
Czempionka Austrii Klaczy Starszych – Wels (Austria)

FERRARI
ogier gniady 1998 (Monogramm – Fanaberia/Probat) Michałów / Curtis & Singh (Wielka Brytania)
Brązowy Medalista Pokazu North Staffs Group Ogierów Starszych – Rodbaston College (Wielka Brytania)

FERRI
klacz siwa 1998 (Emigrant – Frejlina/Pepton) Michałów / P. Windle Baker i Mike Noble (Wielka Brytania)
Wiceczempionka Klaczy Starszych Pokazu BAHPAC - Bromyard (Wielka Brytania)

GEORGIA
klacz siwa 1994 (Monogramm - Gizela/Palas) Michałów
„Top Ten” Czempionatu Świata Klaczy Starszych Salon Konia, Paryż (Francja)

GIRLAN-BEY

ogier siwy 2002 (Pesal – Gracja Bis/Monogramm) K. i M. Bogajewicz (PL) / OKS Arabians (Szwecja)
„Top Five” Czempionatu Europy Ogierów Starszych – Werona (Włochy)

KABSZTAD
ogier siwy 2006 (Poganin – Kwestura/Monogramm) Michałów / (dzierżawiony przez) Athbah Stud (Arabia Saudyjska)
Wiceczempion Ogierów Młodszych Krajów Arabskich i Morza Śródziemnego  – Menton (Francja)
„Top Five” Czempionatu Europy Ogierów Młodszych – Werona (Włochy)
„Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Młodszych – Salon Konia, Paryż (Francja)

KWESTURA
klacz kaszt. 1995 (Monogramm – Kwesta/Pesennik) Michałów / Ajman Stud (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
Czempionka Klaczy Starszych i Czempionka Klaczy Pokazu Krajów Arabskich i Morza Śródziemnego – Menton (Francja)
Czempionka Klaczy Starszych Pokazu Elran Cup  – Hasselt (Belgia)
Czempionka Europy Klaczy Starszych – Werona (Włochy)
Czempionka Świata Klaczy Starszych – Salon Konia, Paryż (Francja)

NICOL
klacz kaszt. 2004 (Major – Njuschaah/Santhos) Andrzej Wójtowicz (PL)
Czempionka Klaczy Starszych Pokazu Balaton Cup  – Kunos Lovarda (Węgry)

PALMETA
klacz siwa 2001 (Ecaho - Pilica/Fawor) Janów Podlaski
„Top Ten” Czempionatu Świata – Salon Konia, Paryż (Francja)

PEGASUS
ogier siwy 2003 (Gazal Al Shaqab - Pepesza/Eukaliptus) Janów Podlaski
„Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych – Salon Konia, Paryż (Francja)

PIASTA
klacz siwa 2000 (Ecaho – Pilotka/Pamir) Janów Podlaski / Stan Weytjens (Teneryfa)
Wiceczempionka Hiszpanii Klaczy Starszych – Segowia (Hiszpania)

POGANIN
ogier siwy 2001 (Laheeb - Pohulanka/Pepton) Janów Podlaski
„Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych – Salon Konia, Paryż (Francja)

PSYCHE KREUZA
klacz siwa 2008 (Ekstern - Pallas-Atena/Ecaho) SK Chrcynno-Pałac
"Top Ten" Klaczy Młodszych – Salon Konia, Paryż (Francja)

PUSTYNNA DROGA
klacz siwa 2000 (Laheeb – Pustynna Tarcza/Pamir) Michałów / Sh. Mohammed Bin Saud Al Qassemi (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
Międzynarodowa Wiceczempionka Klaczy Starszych Pokazu Arabian Masters– Bordeaux (Francja)

SALAR
siwy ogier 2000 (Ecaho - Saba/Etat) Janów Podlaski
„Top Ten” Czempionatu Świata Ogierów Starszych – Salon Konia, Paryż (Francja)

SEFORA
klacz siwa 2005 (Ekstern – Sawantka/Pepton) Janów Podlaski
Międzynarodowa Czempionka Klaczy Starszych – Wels (Austria)

WIERUSZKA
klacz siwa 2000 (Fernando – Warszula/Palas) Michałów / Luna Arabians (PL)
Wiceczempionka Klaczy Starszych Pokazu Balaton Cup – Kunos Lovarda (Węgry)

WINNEBA
klacz siwa 2008 (Emigrant – Września/Ekstern) Jan Dobrzyński (PL)
Wiceczempionka Klaczy Młodszych Pokazu Balaton Cup – Kunos Lovarda (Węgry)

SUKCESY W AMERYCE PÓŁNOCNEJ I POŁUDNIOWEJ:

EMANDORIA
klacz siwa 2004 (Gazal Al Shaqab – Emanda/Ecaho) Michałów / (dzierżawiona przez) Pride of Poland Partners (USA)
Czempionka Klaczy Starszych Pucharu Świata Koni Arabskich – Las Vegas, NV (USA)

EMILIUSZ
ogier siwy 2000-2009 (Laheeb – Emocja/Monogramm) Michałów / Jaime Pinheiro, Haras Vila dos Pinheiros (Brazylia)
Czempion Ogierów Starszych Pokazu Rio Arabian – Angra dos Reis (Brazylia)

EMBRA
klacz siwa 1995 (Monogramm – Emilda/Pamir) Michałów / (dzierżawiona przez) One Hennessey Partners (USA)
Wiceczempionka Klaczy Starszych Pucharu Świata Koni Arabskich – Las Vegas, NV (USA)

PINGA
klacz gniada 2004 (Gazal Al Shaqab – Pilar/Fawor) Janów Podlaski / (dzierżawiona przez) Frank & Frank Partners (USA)
Czempionka Klaczy Starszych Regionu I – Del Mar, CA (USA)
Czempionka Klaczy Starszych Pokazu Arabian Horse Association San Fernando Valley Arabian Horse Show – Santa Barbara, CA (USA)
"Top Ten" Czempionatu USA Klaczy Młodszych – Tulsa, OK (USA)

SUKCESY NA BLISKIM WSCHODZIE:

ESKALOPKA
klacz siwa 1994 (Monogramm – Egzotyka/Probat) Michałów / Sh. Mohammed Bin Saud Al Qassemi/UAE
Brązowa Medalistka Czempionatu Klaczy Starszych Narodowego Pokazu Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Abu Dhabi (ZEA)

KABSZTAD
ogier siwy 2006 (Poganin – Kwestura/Monogramm) Michałów / (dzierżawiony przez) książę Abdul Aziz bin Ahmed bin Abdul Aziz Al Saud)
Wiceczempion Al Khalediah Arabian Horse Festival Ogierów Młodszych – Rijad (Arabia Saudyjska)
Międzynarodowy Brązowy Medalista – Dubaj (Zjednoczone Emiraty Arabskie)
Czempion Ogierów Młodszych – Sharjah (Zjednoczone Emiraty Arabskie)

SUKCESY W AFRYCE:

ERIA
klacz siwa 1993 (Europejczyk – Esparceta/Fawor) Janów Podlaski / Azrek Arabians (RPA)
„Top Five” Czempionatu Klaczy Starszych Pokazu Free State – Parys (RPA)

GEORGETOWN
ogier siwy 2004 (Gazal Al Shaqab – Georgia/Monogramm) Michałów / Azrek Arabians (RPA)
Czempion Pokazu Western Cape w kat. kostiumowej, Show Hack, Country Pleasure i Open Riding – Worcester (RSA)
Zdobywca Nagrody Overall Victor Ludorum Trophy dla najbardziej utytułowanego konia Pokazu Western Cape – Worcester (RPA)
“Top Five” Pokazu Western Cape w kat. Hunter Pleasure, English Pleasure i Country Pleasure Driving – Worcester (RPA)
Czempion Ogierów Starszych i Czempion Ogierów Pokazu Free State – Parys (RPA)
Zdobywca Nagrody Overall Victor Ludorum Trophy dla najbardziej utytułowanego konia Pokazu Free State – Parys (RPA)
“Top Five” Narodowego Pokazu Republiki Południowej Afryki Ogierów Starszych, Czempion w kat.
Country Pleasure Driving, „Top Five” w kat. Show Hack & Costume Horse, Zdobywca Nagrody Overall Victor Ludorum Trophy – Parys (RPA)
"Top Five" Czempionatu Gauteng Championships w kat. Costume Horse, "Top Five" Czempionatu Gauteng Championships w kat. English Pleasure i Czempion Gauteng Championships w kat. Country Pleasure Driving – Pretoria (RPA)

SUKCESY W AUSTRALII:

ENNIS
ogier c.gniady 2000 (Ganges – Ellada/Balon) Michałów / Adiemier Arabian Estate (Australia)
„Top Ten” Czempionatu Australii Ogierów Starszych – Werribee South (Australia)

Nawigacja

Menu

menu top