Baner

  • English 

WICECZEMPIONKI POLSKI KLACZY STARSZYCH
1979-2013

1979

ARTEMIDA

siwa

1969

Chazar

Amhara/Nabor

Michałów

1980

MITRA

gn.

1969

Celebes

Manilla/Doktryner

Michałów

1981

ESKAPADA

siwa

1960

Nabor

Estokada/Amurath Sahib

Michałów

1982

MITRA

gn.

1969

Celebes

Manilla/Doktryner

Michałów

1983

PENTODA

siwa

1970

Bandos

Piewica/Priboj

Janów Podlaski

1984

BELIZA

c.gn.

1979

Etap

Beatrice/Pietuszok

Janów Podlaski

1985

PREMIA

siwa

1981

Palas

Pliszka/Gwarny

Michałów

1986

BETA

siwa

1982

Enos

Batalia/Magnit

Janów Podlaski

1987

PIKIETA

siwa

1982

Probat

Platyna/Czardasz

Michałów

1988

ANGOLA

siwa

1976

Palas

Andria/Bandos

Janów Podlaski

1989

WARSZULA

siwa

1983

Palas

Waćpanna/Bandos

Michałów

1990

BOROWINA

gn.

1979

Etap

Bolonia/Eleuzis

Janów Podlaski

1991

EMIGRACJA

siwa

1980

Palas

Emisja/Carycyn

Michałów

1992

EMANACJA

siwa

1986

Eukaliptus

Emigracja/Palas

Michałów

1993

PISTACJA

gn.

1988

Probat

Pipi/Banat

Janów Podlaski

1994

PISTACJA

gn.

1988

Probat

Pipi/Banat

Janów Podlaski

1995

ERLANDA

siwa

1990

Eukaliptus

Emigracja/Palas

Michałów

1996

EMILDA

siwa

1990

Pamir

Emanacja/Eukaliptus

Michałów

1997

EMILDA

siwa

1990

Pamir

Emanacja/Eukaliptus

Michałów

1998

ELLADA

gn.

1991

Balon

Emigracja/Palas

Michałów

1999

ARGENTYNA

siwa

1989

Partner

Arra/Bandos

Janów Podlaski

2000

KWESTURA

kaszt.

1995

Monogramm

Kwesta/Pesennik

Michałów

2001

KWESTURA

kaszt.

1995

Monogramm

Kwesta/Pesennik

Michałów

2002

ESKALOPKA

siwa

1994

Monogramm

Egzotyka/Probat

Michałów

2003

EMANDA

siwa

1996

Ecaho

Emanacja/Eukaliptus

Michałów

2004

PIANOSA

gn.

1998

Eukaliptus

Pinia/Probat

Janów Podlaski

2005

ESPADRILLA

siwa

1997

Monogramm

Emanacja/Eukaliptus

Michałów

2006

EMANDA

siwa

1996

Ecaho

Emanacja/Eukaliptus

Michałów

2007

PALANGA

siwa

2002

Ekstern

Panika/Eukaliptus

Michałów

2008

ESPADRILLA

siwa

1997

Monogramm

Emanacja/Eukaliptus

Michałów

2009

WILDA

siwa

2004

Gazal Al Shaqab

Wilga/Ekstern

Michałów

2010

EMMONA

siwa

1998

Monogramm

Emilda/Pamir

Michałów

2011

EJRENE

gniada

2004

Gazal Al Shaqab

Emocja/Monogramm

Michałów

2012 EL SAGHIRA siwa 2007 Galba Emira/Laheeb Michałów

 

 

 

 

WYNIKI NARODOWEGO POKAZU KONI ARABSKICH
w latach 1979-2013

 

 

XXI WIOSENNY MŁODZIEŻOWY POKAZ KONI ARABSKICH
w BIAŁCE
4-5.06.2011

Sezon pokazowy w Polsce rozpoczyna się późną wiosną od Młodzieżowego Pokazu Koni Arabskich Czystej Krwi, rozgrywanego na terenie Stada Ogierów Białka.

Pierwszy Młodzieżowy Pokaz Koni Arabskich odbył się w 1983 roku w Łącku. Drugi - dopiero w 1988 roku - rozegrał się w Białce. Po pięcioletniej przerwie Pokaz zaczął być organizowany regularnie co roku. W latach 1993-1996 odbywał się w Stadninie Koni Michałów. Od 1997 roku gospodarzem Pokazu jest Stado Ogierów Białka. Do roku 2006 w ramach Pokazu rogrywany był Narodowy Czempionat Ogierów Młodszych, który w roku 2007 przeniesiony został do Janowa Podlaskiego, aby rozgrywać się podczas Dni Konia Arabskiego.

Wiosenny Młodzieżowy Pokaz w Białce rozgrywany jest w kategoriach:
- Ogierki roczne 
- Ogierki dwuletnie
- Ogiery trzyletnie
- Klaczki roczne 
- Klaczki dwuletnie
- Klacze trzyletnie

Zwycięzcy i konie plasujące się na drugich miejscach w klasach kwalifikują się do startu w Wiosennym Czempionacie Klaczy Młodszych oraz w Wiosennym Czempionacie Ogierów Młodszych. Spośród Czempionów wyłaniany jest Najlepszy Koń Pokazu.

 

III SPORTOWE MISTRZOSTWA POLSKI KONI ARABSKICH W JANOWIE PODLASKIM
18-19.06.2011
 
Mistrzostwa Polski (nieoficjalne) rozgrywane są w kategoriach juniorów i seniorów i są traktowane jako kwalifikacje dla polskich par do wyjazdu na Mistrzostwa Europy.  Podczas Mistrzostw rozgrywane są następujące konkursy:
♦ Ujeżdżenie
♦ Skoki
♦ Classic Pleasure
♦ W stroju polskim
♦ W stroju klasycznym (orientalnym)
♦ Western Pleasure
 
WROCŁAWSKI WEEKEND KONI ARABSKICH CZYSTEJ KRWI
26-27.06.2011
 
Celem imprezy jest promowanie koni arabskich jako koni widowiskowych - zarówno pięknych, jak i dzielnych wyścigowo. Program imprezy obejmuje: Pokaz krajowy C (afiliowany przez ECAHO) oraz Arabski Dzień Wyścigowy.

 

VI JESIENNY POKAZ KONI ARABSKICH
w JANOWIE PODLASKIM
10-11.09.2011

Rozgrywany na zakończenie sezonu, gromadzi konie wszystkich kategorii wiekowych. Dodatkową atrakcją Jesiennego Pokazu są klasy użytkowe, w których konie arabskie prezentowane są pod jeźdźcami w następujących kategoriach: 
 

♦ Ujeżdżenie
♦ Skoki
♦ Classic Pleasure - klasyczny strój ujeżdżeniowy
♦ W stroju polskim
♦ W stroju klasycznym (orientalnym)

Klasy jeździeckie rozgrywane są osobno dla klaczy i wałachów i osobno dla ogierów.

 
 

 

 

 

WICECZEMPIONY POLSKI OGIERÓW STARSZYCH
1979-2012

1979

PARTNER

siwy

1970

Eleuzis

Parma/Aswan

Janów Podlaski

1980

EUFRAT

siwy

1970

Elf

Estebna/Nabor

Michałów

1981

CELTYK

kaszt.

1976

El Paso

Carawella/Negatiw

Michałów

1982

SET

kaszt.

1977

Etap

Sekwana/Banio

Janów Podlaski

1983

PEPTON

siwy

1977

Bandos

Pemba/Czort

Janów Podlaski

1984

PEPTON

siwy

1977

Bandos

Pemba/Czort

Janów Podlaski

1985

ALGOMEJ

gn.

1973

Celebes

Algonkina/Pietuszok

Janów Podlaski

1986

GIL

gn.

1981

Probat

Gildia/El Paso

Michałów

1987

EUROPEJCZYK

gn.

1982

El Paso

Europa/Bandos

Janów Podlaski

1988

ENDEL

siwy

1981

Palas

Elwira/Elf

Michałów

1989

PAMIR

siwy

1984

Probat

Parma/Aswan

Janów Podlaski

1990

PAMIR

siwy

1984

Probat

Parma/Aswan

Janów Podlaski

1991

ETOGRAM

siwy

1981

El Paso

Etruria/Palas

Janów Podlaski

1992

ETOGRAM

siwy

1981

El Paso

Etruria/Palas

Janów Podlaski

1993

ETOGRAM

siwy

1981

El Paso

Etruria/Palas

Janów Podlaski

1994

BALON

siwy

1979

Gwarny

Ballada/Partner

Janów Podlaski

1995

EUROL

gn.

1989

Alegro

Europa/Bandos

Janów Podlaski

1996

PESAL

siwy

1991

Partner

Perforacja/Ernal

Białka

1997

EMIGRANT

siwy

1991

Ararat

Emigrantka/Eukaliptus

Michałów

1998

ENDEL

siwy

1981

Palas

Elwira/Elf

Michałów

1999

ANGOR

siwy

1992

Alegro

Angola/Palas

Janów Podlaski

2000

EMIGRANT

siwy

1991

Ararat

Emigrantka/Eukaliptus

Michałów

2001

ANGOR

siwy

1992

Alegro

Angola/Palas

Janów Podlaski

2002

GRAFIK

siwy

1996

Eukaliptus

Gaskonia/Probat

Michałów

2003

EMROD

siwy

1997

Emigrant

Empressa/Probat

Michałów

2004

PIAFF

siwy

1997

Eldon

Pipi/Banat

Janów Podlaski

2005

GRAFIK

siwy

1996

Eukaliptus

Gaskonia/Probat

Michałów

2006

GRAFIK

siwy

1996

Eukaliptus

Gaskonia/Probat

Michałów

2007

GRAFIK

siwy

1996

Eukaliptus

Gaskonia/Probat

Michałów

2008

DRABANT gn. 2003 Gazal Al Shaqab Demona/Monogramm Michałów

2009

DRABANT gn. 2003 Gazal Al Shaqab Demona/Monogramm Michałów

2010

KABSZTAD siwy 2006 Poganin Kwestura/Monogramm Michałów
2012 PEGASUS siwy 2003 Gazal Al Shaqab Pepesza/Eukaliptus Janów Podlaski

 

 

 

 

 

WICECZEMPIONY POLSKI OGIERÓW MŁODSZYCH
1983-2012

Do roku 2006 Polski Narodowy Czempionat Ogierów Młodszych był rozgrywany podczas Wiosennego Młodzieżowego Pokazu - pokaz ten rozegrano po raz pierwszy w 1983 w Stadzie Ogierów w Łącku, kolejny w 1988 w Stadzie Ogierów w Białce, po dłuższej przerwie pokaz zagościł w Stadninie Koni Michałów (1993-1996), by na dobre zadomowić się w Stadzie Ogierów w Białce od 1997. Od roku 2007 Polski Narodowy Czempionat Ogierów Młodszych jest rozgrywany podczas Polskiego Narodowego Pokazu Koni Arabskich w Janowie Podlaskim.

Wiceczempiony Wiosennego Młodzieżowego Pokazu & Wiceczempiony Polski Ogierów Młodszych:

1983

nie wskazano

 

 

 

 

 

1984-87

nie odbył się

 

 

 

 

 

1988

EGON

kaszt.

1986

Enrilo

Epopeja/Palas

Michałów

1989-92

nie odbył się

 

 

 

 

 

1993

EDEON

siwy

1992

Eldon

Emigrantka/Eukaliptus

Michałów

1994

ELIEN

gn.

1992

Wermut

Enida/Algomej

Kurozwęki

1995

GANGES

gn.

1994

Monogramm

Garonna/Fanatyk

Michałów

1996

GANGES

gn.

1994

Monogramm

Garonna/Fanatyk

Michałów

1997

ESPERANTO

kaszt.

1996

Eukaliptus

Esperanca/Set

Michałów

1998

PIAFF

siwy

1997

Eldon

Pipi/Banat

Janów Podlaski

1999

FERRYT

kary

1998

Wachlarz

Fortissima/Fawor

Michałów

2000

ASLAN

gn.

1998

Eukaliptus

Algora/Probat

Janów Podlaski

2001

ZŁOCIEŃ

siwy

2000

Laheeb

Zaleta/Piechur

Michałów

2002

POGANIN

siwy

2001

Laheeb

Pohulanka/Pepton

Janów Podlaski

2003

ESPARTO

siwy

2002

Ekstern

Ekspozycja/Eukaliptus

Michałów

2004

ESPARTO

siwy

2002

Ekstern

Ekspozycja/Eukaliptus

Michałów

2005

EQUIFOR

siwy

2003

Gazal Al Shaqab

Eqviria/Pers

Janów Podlaski

2006

PORTO

siwy

2004

Gazal Al Shaqab

Psyche/Eukaliptus

Janów Podlaski

Wiceczempiony Polski Ogierów Młodszych:

2007

ALTIS

siwy

2006

WH Justice

Albia/Pers

Falborek Arabians

2008

LORD BEY
SHAH
gn. 2006 Psytadel Lady Aphrodite/
Padrons Psyche
M.& J. Pietrzak

2009

ETERNAL kaszt. 2008 FS Bengali Ewitacja/
Ganges
J. Głowacki

2010

POGROM
gn. 2009 QR Marc
Pętla/
Visbaden
Janów Podlaski

2011

PERON
gn. 2010 Esparto
Perolia/Gazal Al Shaqab Białka
2012 EMARC siwy 2009 QR Marc Eksterna/Ekstern Falborek Arabians

 

 

 

 

 

 

 

 

WICECZEMPIONKI POLSKI KLACZY MŁODSZYCH
1979-2012

 

1979

ENKLAWA

siwa

1974

Bandos

Engracja/Comet

Janów Podlaski

1980

PILARKA

siwa

1975

Palas

Pierzga/Negatiw

Janów Podlaski

1981

CENTRALA

siwa

1977

Partner

Ceramika/Negatiw

Janów Podlaski

1982

WILEJKA

kaszt.

1976

El Paso

Warmia/Comet

Michałów

1983

DIANA

kaszt.

1982

Probat

Dewiza/Negatiw

Michałów

1984

OSTRóŻKA

gn.

1983

Woroblin

Ostka/Krezus

Białka

1985

ALMERIA

gn.

1984

Probat

Algeria/Celebes

Janów Podlaski

1986

EMIGRANTKA

siwa

1985

Eukaliptus

Emigracja/Palas

Michałów

1987

GARONNA

gn.

1985

Fanatyk

Gizela/Palas

Michałów

1988

DZIDA

siwa

1987

Tallin

Dębica/Elf

Michałów

1989

WILNIANKA

gn.

1988

Tallin

Wilejka/El Paso

Michałów

1990

PISTACJA

gn.

1988

Probat

Pipi/Banat

Janów Podlaski

1991

ZALETA

siwa

1989

Piechur

Zula/Probat

Michałów

1992

ELLADA

gn.

1991

Balon

Emigracja/Palas

Michałów

1993

LARISSA

siwa

1992

Eukaliptus

Linda/Palas

Michałów

1994

WIPERA

kara

1992

Fawor

Wendeta/Palas

Michałów

1995

ZAGROBLA

siwa

1994

Monogramm

Zguba/Enrilo

Michałów

1996

ZAGROBLA

siwa

1994

Monogramm

Zguba/Enrilo

Michałów

1997

FALLADA

kaszt.

1995

Monogramm

Fanaberia/Probat

Michałów

1998

EMANDA

siwa

1996

Ecaho

Emanacja/Eukaliptus

Michałów

1999

EMMONA

siwa

1998

Monogramm

Emilda/Pamir

Michałów

2000

PUSTYNNA RóŻA

siwa

1999

Emigrant

Pustynna Tarcza/Pamir

Michałów

2001

EMIKA

siwa

1999

Eldon

Emoza/Ernal

Białka

2002

WIEŻA WIATRóW

gn.

2001

Ganges

Wiaźma/Arbil

Michałów

2003

SIKLAWA

siwa

2001

Laheeb

Siewka/Eldon

Janów Podlaski

2004

PALANGA

siwa

2002

Ekstern

Panika/Eukaliptus

Michałów

2005

EMANDORIA

siwa

2004

Gazal Al Shaqab

Emanda/Ecaho

Michałów

2006

EMANDORIA

siwa

2004

Gazal Al Shaqab

Emanda/Ecaho

Michałów

2007

PINTA

siwa

2005

Ekstern

Pilar/Fawor

Janów Podlaski

2008

EKSTERNA siwa 2005 Ekstern Emanta/Pamir Falborek Arabians

2009

PSYCHE KREUZA

siwa

2008

Ekstern

Pallas-Atena/Ecaho

Chrcynno-Pałac

2010

PRIMERA

gn.

2009

Eden C

Preria/Ararat

Janów Podlaski

2011

ECHO AURORA

siwa

2010

Eternity Ibn Navarrone-D

Echo Afrodyta/Piaff

Chrcynno-Pałac

2012 PERFINKA siwa 2011 Esparto Perfirka/Gazal Al Shaqab Białka

 

 

 

 

 

 

 

CZEMPIONKI POLSKI KLACZY MŁODSZYCH
1979-2012

 

1979

WINDA

siwa

1977

Bandos

Wilma/Pietuszok

Janów Podlaski

1980

KABAŁA

siwa

1978

Palas

Kometa/Elf

Michałów

1981

GONDAWA

kaszt.

1979

Partner

Gonagra/Negatiw

Janów Podlaski

1982

EQUITANA

sk.gn.

1980

Aloes

Etna/Faher

Janów Podlaski

1983

PIANOLA

siwa

1982

Bandos

Pilarka/Palas

Janów Podlaski

1984

PEKTYNA

siwa

1983

Bandos

Penicylina/Palas

Janów Podlaski

1985

ELEWKA

siwa

1983

Palas

Elegancja/Burkan

Michałów

1986

EGINA

siwa

1984

Palas

Estrada/Burkan

Michałów

1987

EMANACJA

siwa

1986

Eukaliptus

Emigracja/Palas

Michałów

1988

KWESTA

siwa

1986

Pesennik

Kabała/Palas

Michałów

1989

PEREŁKA

siwa

1988

Ernal

Pentoda/Bandos

Janów Podlaski

1990

PREMIERA

siwa

1989

Piechur

Premia/Palas

Michałów

1991

ESTARDA

siwa

1990

Gadir

Estancja/Palas

Michałów

1992

EMILDA

siwa

1990

Pamir

Emanacja/Eukaliptus

Michałów

1993

ELLADA

gn.

1991

Balon

Emigracja/Palas

Michałów

1994

FORTISSIMA

sk.gn.

1993

Fawor

Fanaberia/Probat

Michałów

1995

ALBULA

gn.

1994

Fawor

Algeria/Celebes

Janów Podlaski

1996

KWESTURA

kaszt.

1995

Monogramm

Kwesta/Pesennik

Michałów

1997

PILAR

siwa

1996

Fawor

Pipi/Banat

Janów Podlaski

1998

EULA

gn.

1996

Arbil

Euterpe/Probat

Janów Podlaski

1999

ANEGDOTA

siwa

1997

Eldon

Angola/Palas

Janów Podlaski

2000

EL DORADA

siwa

1998

Sanadik El Shaklan

Emigrantka/Eukaliptus

Michałów

2001

EMIRA

siwa

2000

Laheeb

Embra/Monogramm

Michałów

2002

AMRA

siwa

2000

Eukaliptus

Albigowa/Fawor

Janów Podlaski

2003

PALMETA

siwa

2001

Ecaho

Pilica/Fawor

Janów Podlaski

2004

PIANISSIMA

gn.

2003

Gazal Al Shaqab

Pianosa/Eukaliptus

Janów Podlaski

2005

PINGA

gn.

2004

Gazal Al Shaqab

Pilar/Fawor

Janów Podlaski

2006

SEFORA

siwa

2005

Ekstern

Sawantka/Pepton

Janów Podlaski

2007

EJRENE

gn.

2004

Gazal Al Shaqab

Emocja/Monogramm

Michałów

2008

PALABRA siwa 2007 Enzo Palmeta/Ecaho

Janów Podlaski

2009

WIEŻA RÓŻ

kaszt.

2008

Ekstern

Wieża Babel/Laheeb

Michałów

2010

ZIGI ZANA siwa 2009 QR Marc Zagrobla/Monogramm

Michałów

2011

WIEŻA MOCY gniada 2010 QR Marc Wieża Marzeń/Ekstern

Michałów

2012 PRIMERA gniada 2009 Eden C Preria/Ararat Janów Podlaski

 

 

 

 

 

 

 

CZEMPIONY POLSKI OGIERÓW STARSZYCH
1979-2012

1979

EUKALIPTUS

siwy

1974

Bandos

Eunice/Comet

Janów Podlaski

1980

GONDOLIER

kaszt.

1974

Palas

Gonagra/Negatiw

Janów Podlaski

1981

ENOS

siwy

1975

Bandos

Enora/Czort

Janów Podlaski

1982

ALOES

gniady

1973

Celebes

Algoa/Czort

Janów Podlaski

1983

HARACZ

siwy

1976

Palas

Harmonia/Negatiw

Janów Podlaski

1984

PARYS

siwy

1974

Tryptyk

Parma/Aswan

Janów Podlaski

1985

PENITENT

siwy

1979

Partner

Penza/Faher

Janów Podlaski

1986

ARGO

siwy

1976

Gwarny

Arba/Comet

Janów Podlaski

1987

GARNIZON

gniady

1982

Probat

Głownia/El Paso

Michałów

1988

EUROPEJCZYK

gniady

1982

El Paso

Europa/Bandos

Janów Podlaski

1989

PEPTON

siwy

1977

Bandos

Pemba/Czort

Janów Podlaski

1990

FAWOR

sk.gniady

1981

Probat

Fatma/Anarchista

Michałów

1991

WOJSŁAW

gniady

1986

Tallin

Wilejka/El Paso

Michałów

1992

ELDON

siwy

1985

Penitent

Erotyka/Eufrat

Michałów

1993

PAMIR

siwy

1984

Probat

Parma/Aswan

Janów Podlaski

1994

ETOGRAM

siwy

1981

El Paso

Etruria/Palas

Janów Podlaski

1995

ECAHO

siwy

1990

Pepton

Etruria/Palas

Janów Podlaski

1996

BATYSKAF

siwy

1990

Pamir

Bajeczka/Bandos

Janów Podlaski

1997

PESAL

siwy

1991

Partner

Perforacja/Ernal

Białka

1998

EMANOR

siwy

1993

Wojsław

Emanacja/Eukaliptus

Michałów

1999

ARARAT

siwy

1985

Palas

Arra/Bandos

Janów Podlaski

2000

EKSTERN

siwy

1994

Monogramm

Ernestyna/Piechur

Michałów

2001

GANGES

gniady

1994

Monogramm

Garonna/Fanatyk

Michałów

2002

EMIGRANT

siwy

1991

Ararat

Emigrantka/Eukaliptus

Michałów

2003

BALON

siwy

1979

Gwarny

Ballada/Partner

Janów Podlaski

2004

HARBIN

siwy

1993

Eukaliptus

Halfa/Palas

Janów Podlaski

2005

PIAFF

siwy

1997

Eldon

Pipi/Banat

Janów Podlaski

2006

GASPAR

siwy

1998

Emigrant

Gaskonia/Probat

Michałów

2007

POGANIN

siwy

2001

Laheeb

Pohulanka/Pepton

Janów Podlaski

2008

GRAFIK siwy 1996 Eukaliptus Gaskonia/Probat Michałów

2009

ESPARTO

siwy

2002

Ekstern

Ekspozycja/Eukaliptus

Michałów

2010

ALERT

siwy

2005

Piaff

Andaluzja/Sanadik El Shaklan

Janów Podlaski

2012 PALATINO siwy 2006 Pesal Palmeta/Ecaho Janów Podlaski

 

 

 

 

CZEMPIONKI POLSKI KLACZY STARSZYCH
1979-2012

1979

ELEWACJA

gn.

1970

Celebes

Ellora/Witraż

Janów Podlaski

1980

WENA

gn.

1973

Dambor

Watra/Branibor

Michałów

1981

EKSTAZA

siwa

1969

Celebes

Eskapada/Nabor

Michałów

1982

ALGERIA

gn.

1971

Celebes

Algonkina/Pietuszok

Janów Podlaski

1983

WENERA

siwa

1970

Negatiw

Wadera/Doktryner

Michałów

1984

EMISJA

siwa

1974

Carycyn

Espada/Branibor

Michałów

1985

FANTASTKA

siwa

1975

Palas

Fanza/Chazar

Janów Podlaski

1986

ARRA

siwa

1975

Bandos

Arba/Comet

Janów Podlaski

1987

EUROPA

siwa

1975

Bandos

Eunice/Comet

Janów Podlaski

1988

ETRURIA

siwa

1975

Palas

Etna/Faher

Janów Podlaski

1989

PIPI

siwa

1981

Banat

Pilarka/Palas

Janów Podlaski

1990

ANGOLA

siwa

1976

Palas

Andria/Bandos

Janów Podlaski

1991

EGZOTYKA

siwa

1982

Probat

Elana/Elf

Michałów

1992

EMIGRANTKA

siwa

1985

Eukaliptus

Emigracja/Palas

Michałów

1993

ALEJKA

gn.

1985

Palas

Aleja/Bandos

Janów Podlaski

1994

PREMIA

siwa

1981

Palas

Pliszka/Gwarny

Michałów

1995

ESKLAWA

siwa

1985

Eukaliptus

Ekstaza/Celebes

Michałów

1996

GRENLANDIA

siwa

1988

Eukaliptus

Getynga/Palas

Michałów

1997

LARISSA

siwa

1992

Eukaliptus

Linda/Palas

Michałów

1998

EMPRESSA

siwa

1987

Probat

Emfaza/Eukaliptus

Michałów

1999

EMANACJA

siwa

1986

Eukaliptus

Emigracja/Palas

Michałów

2000

EULA

gn.

1996

Arbil

Euterpe/Probat

Janów Podlaski

2001

EKSCELLA

siwa

1994

Monogramm

Estancja/Palas

Michałów

2002

EL DORADA

siwa

1998

Sanadik El Shaklan

Emigrantka/Eukaliptus

Michałów

2003

FALLADA

kaszt.

1995

Monogramm

Fanaberia/Probat

Michałów

2004

EMIRA

siwa

2000

Laheeb

Embra/Monogramm

Michałów

2005

GALILEA

siwa

2000

Laheeb

Georgia/Monogramm

Michałów

2006

GASKONIA

siwa

1987

Probat

Gizela/Palas

Michałów

2007

PALMIRA

siwa

1995

Monogramm

Palestra/Penitent

Michałów

2008

PIANISSIMA gniada 2003 Gazal Al Shaqab Pianosa/Eukaliptus Janów Podlaski

2009

EMANDORIA

siwa

2004

Gazal Al Shaqab

Emanda/Ecaho

Michałów

2010

PINGA

gn.

2004

Gazal Al Shaqab

Pilar/Fawor

Janów Podlaski

2011

EMMONA

siwa

1998

Monogramm

Emilda/Pamir

Michałów

2012 PALMETA siwa 2001 Ecaho Pilica/Fawor Janów Podlaski

 

 

 

Subskrybuj zawartość

Nawigacja

Menu

menu top