Baner

  • English 

 

 

WICECZEMPIONKI POLSKI KLACZY MŁODSZYCH
1979-2012

 

1979

ENKLAWA

siwa

1974

Bandos

Engracja/Comet

Janów Podlaski

1980

PILARKA

siwa

1975

Palas

Pierzga/Negatiw

Janów Podlaski

1981

CENTRALA

siwa

1977

Partner

Ceramika/Negatiw

Janów Podlaski

1982

WILEJKA

kaszt.

1976

El Paso

Warmia/Comet

Michałów

1983

DIANA

kaszt.

1982

Probat

Dewiza/Negatiw

Michałów

1984

OSTRóŻKA

gn.

1983

Woroblin

Ostka/Krezus

Białka

1985

ALMERIA

gn.

1984

Probat

Algeria/Celebes

Janów Podlaski

1986

EMIGRANTKA

siwa

1985

Eukaliptus

Emigracja/Palas

Michałów

1987

GARONNA

gn.

1985

Fanatyk

Gizela/Palas

Michałów

1988

DZIDA

siwa

1987

Tallin

Dębica/Elf

Michałów

1989

WILNIANKA

gn.

1988

Tallin

Wilejka/El Paso

Michałów

1990

PISTACJA

gn.

1988

Probat

Pipi/Banat

Janów Podlaski

1991

ZALETA

siwa

1989

Piechur

Zula/Probat

Michałów

1992

ELLADA

gn.

1991

Balon

Emigracja/Palas

Michałów

1993

LARISSA

siwa

1992

Eukaliptus

Linda/Palas

Michałów

1994

WIPERA

kara

1992

Fawor

Wendeta/Palas

Michałów

1995

ZAGROBLA

siwa

1994

Monogramm

Zguba/Enrilo

Michałów

1996

ZAGROBLA

siwa

1994

Monogramm

Zguba/Enrilo

Michałów

1997

FALLADA

kaszt.

1995

Monogramm

Fanaberia/Probat

Michałów

1998

EMANDA

siwa

1996

Ecaho

Emanacja/Eukaliptus

Michałów

1999

EMMONA

siwa

1998

Monogramm

Emilda/Pamir

Michałów

2000

PUSTYNNA RóŻA

siwa

1999

Emigrant

Pustynna Tarcza/Pamir

Michałów

2001

EMIKA

siwa

1999

Eldon

Emoza/Ernal

Białka

2002

WIEŻA WIATRóW

gn.

2001

Ganges

Wiaźma/Arbil

Michałów

2003

SIKLAWA

siwa

2001

Laheeb

Siewka/Eldon

Janów Podlaski

2004

PALANGA

siwa

2002

Ekstern

Panika/Eukaliptus

Michałów

2005

EMANDORIA

siwa

2004

Gazal Al Shaqab

Emanda/Ecaho

Michałów

2006

EMANDORIA

siwa

2004

Gazal Al Shaqab

Emanda/Ecaho

Michałów

2007

PINTA

siwa

2005

Ekstern

Pilar/Fawor

Janów Podlaski

2008

EKSTERNA siwa 2005 Ekstern Emanta/Pamir Falborek Arabians

2009

PSYCHE KREUZA

siwa

2008

Ekstern

Pallas-Atena/Ecaho

Chrcynno-Pałac

2010

PRIMERA

gn.

2009

Eden C

Preria/Ararat

Janów Podlaski

2011

ECHO AURORA

siwa

2010

Eternity Ibn Navarrone-D

Echo Afrodyta/Piaff

Chrcynno-Pałac

2012 PERFINKA siwa 2011 Esparto Perfirka/Gazal Al Shaqab Białka

 

 

 

 

Subskrybuj zawartość

Nawigacja

Menu

menu top