Baner

  • English 

 

WICECZEMPIONY POLSKI OGIERÓW MŁODSZYCH
1983-2012

Do roku 2006 Polski Narodowy Czempionat Ogierów Młodszych był rozgrywany podczas Wiosennego Młodzieżowego Pokazu - pokaz ten rozegrano po raz pierwszy w 1983 w Stadzie Ogierów w Łącku, kolejny w 1988 w Stadzie Ogierów w Białce, po dłuższej przerwie pokaz zagościł w Stadninie Koni Michałów (1993-1996), by na dobre zadomowić się w Stadzie Ogierów w Białce od 1997. Od roku 2007 Polski Narodowy Czempionat Ogierów Młodszych jest rozgrywany podczas Polskiego Narodowego Pokazu Koni Arabskich w Janowie Podlaskim.

Wiceczempiony Wiosennego Młodzieżowego Pokazu & Wiceczempiony Polski Ogierów Młodszych:

1983

nie wskazano

 

 

 

 

 

1984-87

nie odbył się

 

 

 

 

 

1988

EGON

kaszt.

1986

Enrilo

Epopeja/Palas

Michałów

1989-92

nie odbył się

 

 

 

 

 

1993

EDEON

siwy

1992

Eldon

Emigrantka/Eukaliptus

Michałów

1994

ELIEN

gn.

1992

Wermut

Enida/Algomej

Kurozwęki

1995

GANGES

gn.

1994

Monogramm

Garonna/Fanatyk

Michałów

1996

GANGES

gn.

1994

Monogramm

Garonna/Fanatyk

Michałów

1997

ESPERANTO

kaszt.

1996

Eukaliptus

Esperanca/Set

Michałów

1998

PIAFF

siwy

1997

Eldon

Pipi/Banat

Janów Podlaski

1999

FERRYT

kary

1998

Wachlarz

Fortissima/Fawor

Michałów

2000

ASLAN

gn.

1998

Eukaliptus

Algora/Probat

Janów Podlaski

2001

ZŁOCIEŃ

siwy

2000

Laheeb

Zaleta/Piechur

Michałów

2002

POGANIN

siwy

2001

Laheeb

Pohulanka/Pepton

Janów Podlaski

2003

ESPARTO

siwy

2002

Ekstern

Ekspozycja/Eukaliptus

Michałów

2004

ESPARTO

siwy

2002

Ekstern

Ekspozycja/Eukaliptus

Michałów

2005

EQUIFOR

siwy

2003

Gazal Al Shaqab

Eqviria/Pers

Janów Podlaski

2006

PORTO

siwy

2004

Gazal Al Shaqab

Psyche/Eukaliptus

Janów Podlaski

Wiceczempiony Polski Ogierów Młodszych:

2007

ALTIS

siwy

2006

WH Justice

Albia/Pers

Falborek Arabians

2008

LORD BEY
SHAH
gn. 2006 Psytadel Lady Aphrodite/
Padrons Psyche
M.& J. Pietrzak

2009

ETERNAL kaszt. 2008 FS Bengali Ewitacja/
Ganges
J. Głowacki

2010

POGROM
gn. 2009 QR Marc
Pętla/
Visbaden
Janów Podlaski

2011

PERON
gn. 2010 Esparto
Perolia/Gazal Al Shaqab Białka
2012 EMARC siwy 2009 QR Marc Eksterna/Ekstern Falborek Arabians

 

 

 

 

 

 

Subskrybuj zawartość

Nawigacja

Menu

menu top